Duyuru: E-Deftere geçmek için son tarih 1 Ocak 2023!

HAKKIMIZDA

İzcosoft Yazılım Bilişim ve Teknolojileri A.Ş E-Ticaret yazılımları, özel yazılım geliştirme entegrasyon ve tasarım hizmetleri vermek üzere Sivas’ta kurulmuş ve Cumhuriyet Teknokent’te faaliyet göstermeye başlamıştır.
Yılların bize katmış olduğu tecrübe ile Dünya çapında dijital dönüşüme dair birçok çalışma gerçekleştirerek, elde ettiğimiz başarılar sayesinde  ihracat çalışmalarımıza da başlamış bulunmaktayız. Bu süreç içerisinde Testiğ Holding A.Ş. bünyesine geçerek çalışmalarımıza devam ettik.  Bu çalışmalarımız ile dijital dönüşümde, yenilikçi çözümler sloganımız ile şirketimizin ürün kitlesini artırarak dijital dönüşüm adaylarının ihtiyaç duyabileceği tüm yenilikleri istek doğrultusunda üretmeye ve geliştirmeye devam ederek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

VİZYONUMUZ
Yazılım ve Bilişim Sektöründe istatistikleri doğru bir şekilde analiz ederek şirketlerin dijital dönüşümüne inovatif çözümlerle katkı sağlayan lider bir teknoloji şirketi olmak.

MİSYONUMUZ 
En son teknolojik gelişmeleri takip ederek kuruluş hedeflerimiz doğrultusunda piyasaya değer katmak. Paydaşlarımızın gerçek gücünü ortaya çıkarmalarına katkı sağlayarak gereksinimleri doğrultusunda onları uygun teknolojilerle buluşturmak.